PR Manager Remote - MisterFix

  • București, B
  • Locuri de Muncă
  • acum 8 luni
  • MQRTT
MISTERFIX
Oferit de Firmă
Număr de Telefon:
07******** Vezi Numărul de Telefon
  • Candidatul Ideal
    1. Minim 2 ani de experiență relevantă în PR / comunicare / Public Affairs
    2. Experiență în lucrul cu clienții și relationarea cu mass-media
    3. Competență în platformele de social media și în crearea de conținut
    4. Interes pentru dezvoltare continuă, gândire analitică, cu atenție la detalii
    5. Expertiza în Public Affairs este un plus
    Descrierea jobului
    • Implementarea proiectelor de comunicare, în contact direct cu clienții
    • Crearea de materiale de comunicare atractive și gestionarea unor canale de social media
    • Monitorizarea mediului extern, evaluarea opiniei publice și a tendințelor
    • Contribuție la elaborarea unor strategii și campanii de comunicare și Public Affairs

Descrierea companiei Mr.Fix este un site unde vă puteți familiariza întotdeauna cu costul reparației și puteți alege cel mai bun service pentru efectuarea acestei.Rețeaua noastră de centre de deservire se concentrează, în primul rând, pe oferirea unui ajutor calitativ clienților, care vor profita de serviciile de reparație, dotate cu echipamente performante din România. La fel, unul dintre scopuri este să îngrijim mediul nostru verde, folosind metoda de lucru în format On-line! Tocmai ne-am început călătoria, dar ne mișcăm deja cu salturi mari și fără limite peste întinderile României.